Dlaczego warto korzystać z usług brafitterki?

stanik panache

Biustonosz pełni bardzo ważne zadanie, niezależnie od rozmiaru biustu. Jeśli jest źle dopasowany, nie podtrzymuje biustu, może go zniekształcać i powodować bóle kręgosłupa. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich staniki są źle dopasowane i nie pełnią swojej funkcji. Zdarza się, że odruchowo od lat kupują je w tym samym rozmiarze, nie zastanawiając się nad tym, że ich ciało stale się zmienia. Kupując wysokiej jakości produkt, jak stanik Panache, warto jest skorzystać z usług profesjonalnej brafitterki, która pomoże dopasować go idealnie do ciała i indywidualnych potrzeb danej osoby.

Jak dobrać optymalny rozmiar stanika?

Wybór nowego biustonosza należy rozpocząć od dokonania dokładnych wymiarów ciała. Przede wszystkim, mierzy się obwód pod biustem oraz w biuście. W ten sposób można wybrać rozmiar, który powinien pasować. Każde ciało jest jednak inne i nie należy ślepo ufać wynikom tabeli, która znajduje się zwykle w przebieralni. Producenci stosują bowiem nieco inne rozmiarówki, co należy mieć na uwadze. Bardzo istotny jest sam rozmiar miski, która powinna okalać pierś i sprawiać, że będzie się pięknie układała. Okazuje się, że wiele kobiet nie potrafi dobrze ubrać biustonosza, nawet jeżeli jego rozmiar jest prawidłowy. Ważne jest, aby wygarnąć całe piersi, aż zza łopatek, a następnie sprawić, że pod fiszbinami stanika nie będzie wolnej przestrzeni. Dobrze ubrany biustonosz jest w stanie zapewnić piersiom idealną pozycję przez cały dzień. W doborze optymalnego rozmiaru stanika pomoże Brarevolution.com. Więcej możemy dowiedzieć się na ich podstronie: https://www.brarevolution.com/brafitting/znajdz-swoj-rozmiar/.

Stanik Panache na duży biust – na co zwrócić uwagę?

Kiedyś uważano, że staniki na duże biusty powinny mieć szerokie ramiączka. Dziś wiemy, że to nie prawda i nawet biustonosz w dużym rozmiarze może być piękny i seksowny. Najistotniejsze jest, aby stanik był optymalnie dopasowany pod biustem, ponieważ to ta jego część podtrzymuje cały biust. Idealny obwód – również nie za ciasny – zapewnia wygodę i komfort. Panie o większych biustach nie muszą rezygnować z koronek i fikuśnych kolorów, ponieważ producenci dbają o to, aby mogły korzystać z najlepszego wyboru.