Czy praktyczność idzie w parze z dekoracyjnością?

Jak najbardziej. W każdym przypadku można postarać się o to, żeby rzeczy ułatwiające nam codzienne życie były po prostu ładne, bo czemu nie? Kalendarze trójdzielne należą właśnie do takich bardzo praktycznych rzeczy, które można dziś personalizować. Warto zainwestować w dobrą jakość i w firmę, która odpowiednio zajmie się taką personalizacją, bo to wbrew pozorom bardzo ważne.

Nie tylko pojedyncza główka

Główka jest nazwą głównego motywu naszego kalendarza, który znajduje się przy jego górnej krawędzi. Może być stworzona jako logo naszej firmy, jako zdjęcie rodzinne lub po prostu jako przypadająca nam do gustu grafika. Niespodzianką jest to, że nie musi to być pojedynczy obraz, a może to być odpowiadająca nam ilość zdjęć wpiętych w wygodną spiralkę. Przy każdym miesiącu lub w dowolnie wybranym momencie będziemy więc mogli przerzucać nasze zdjęcia, aby wybrać takie, na które akurat w danym dniu lub miesiącu właśnie, mamy nastrój.

Kalendarze trójdzielne jako prezent lub upominek

Kalendarze tego typu to doskonały pomysł na prezent. Na dzień dziadka i babci, bo jest w styczniu, i na każdą imprezę firmową, bo po prostu może być to świetna reklama. Oprócz oczywistej praktyczności kalendarz ten wygląda po prostu bardzo dobrze na każdej ścianie, a dzięki temu, że można go zapakować w zgrabną, elegancką kopertę to tak naprawdę warto się na niego zdecydować zarówno prywatnie, jak i służbowo. Ciekawie zapakowany kalendarz trójdzielny będzie doskonałym upominkiem pod koniec roku – świetny gadżet i praktyczne akcesorium na zbliżający się nowy rok.