Armatka hukowa Guardian 2 jedną z chętniej wybieranych

Armatka hukowa guardian 2

Choć armatki hukowe oferowane są w szerokim wyborze, to widać, że największą popularnością cieszy się Guardian 2. Czym jest to spowodowane? Dlaczego akurat armatka hukowa Guardian 2 wzbudza tak duże zainteresowanie? Tego i kilku innych rzeczy dowiesz się z poniższego tekstu, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Armatka hukowa Guardian 2 – z jakim produktem mamy do czynienia?

Armatka hukowa Guardian 2 to propozycja od hiszpańskiej firmy GEPAVAL SL, która istnieje od 1954 roku. Od początku działalności firma zajmowała się wyłącznie produkcją armatek hukowych, a tak długie doświadczenie zapewniło nam dostęp do produktu o najwyżej jakości. Armatka hukowa Guardian 2 została w całości wykonana ze stali, więc nie znajdziemy tutaj żadnych elementów z tworzywa sztucznego.

Dodatkowo, jest to produkt ocynkowany i pomalowany, co czyni go odpornym na wiele różnych czynników, w tym również zmienne warunku atmosferyczne. Urządzenie zasilane jest butlą z gazem propan-butan, którą można dokupić w dowolnym dla siebie momencie. Sama obsługa również nie będzie sprawiać trudności, ponieważ armatka hukowa guardian 2 uruchamiana jest poprzez odkręcenie zaworu na butli, zaś wyłączana poprzez zamknięcie dopływu gazu.

Strzał jest wyzwalany za pomocą iskry ze świecy, a jego częstotliwość można regulować płynnie w zakresie od około dwóch do trzydziestu minut. Głośność maksymalna urządzenia to około 120 decybeli i tutaj również występuje możliwość regulacji poprzez wysunięcie lub wsunięcie teleskopowej lufy armatki (pomiędzy 80 a 120 decybeli).

Armatka hukowa Guardian 2 a jej popularność

Popularność armatki hukowej Guardian 2 wynika z wielu różnych czynników, a jednym z ważniejszych jest jej skuteczność. To urządzenie, które jest w stanie pomóc nam przy odstraszaniu wszelkich ptaków, w tym również szpaków. To niezastąpiony pomocnik w sadach wiśniowych i czereśniowych, na plantacjach truskawek i borówek, czy w naszych przydomowych ogródkach.

Dodatkowo, armatka hukowa pomaga odstraszać ptaki na stawach rybnych, czy nawet dziki, sarny i inne zwierzęta, które zagrażają uprawom na polach. Nawet w infrastrukturze lotniczej i przemysłowej jest w stanie przepłoszyć zwierzęta i ptactwo, które zagraża bezpieczeństwu maszyn i ludzi.

Nie sposób pominąć również tego, że jest to urządzenie bezpieczne, które nie wyrządza krzywdy, więc tylko płoszy ptaki i zwierzęta. Sama obsługa jest też bardzo prosta, a koszty zakupu przystępne, więc nie ma co się dziwić, że armatka hukowa Guardian 2 jest tak chętnie wybierana.