Tuesday, January 3 2017

Prowadzenie biznesu

Prowadzenie biznesu na pozór wydaje się być niezmiernie prostą sprawą. Zwykle pojawia się hurra optymizm w sytuacji, gdy rejestrujemy firmę. Rzeczywistość jednak bywa bolesna i wielu młodych przedsiębiorców zaskoczonych jest tym jak fatalnie niektóre kwestie działają, a przede wszystkim jak wiele pracy i wysiłku należy włożyć w pozyskanie klientów i przekonanie ich do siebie na rynku, na którym zwykle mamy olbrzymią konkurencję.

Continue reading...

Wednesday, April 27 2016

Zamówienia publiczne.

Zdecydowanie w wielu branżach istotnym sposobem pozyskiwania klientów są przetargi. Przetargi są organizowane na bardzo różne sposoby. W dużych inwestycjach konieczne staje się na przykład ulokowanie odpowiedniej kwoty wadium. W mniejszych raczej takich praktyk się nie stosuje. W każdym jednak wypadku mamy do czynienia z pewnymi wymaganiami, które nasza firma rzecz jasna musi spełnić, by w ogóle mieć najmniejsze choćby szanse na otrzymanie danego zlecenia.

Continue reading...

Thursday, March 31 2016

Windykacje to konieczność

Niestety spora część rodaków wciąż ma problemy ze spłatą zadłużenia. Wiąże się to często z problemami, na które nie mamy wpływu. Rzadziej, ale również niestety bywa tak, że dłużnik celowo unika spłaty swojego zadłużenia. Windykacja okazuje się być jedynym co możemy zrobić w takiej sytuacji. Windykowanie swoich należności dziś jest niezmiernie proste dzięki elektronicznemu postępowaniu, ale również dzięki firmom, które za stosunkowo niewielką opłatą zajmą się naszą sprawą.

Continue reading...

Monday, March 21 2016

Druk 3d - doskonała opcja biznesowa

Drukowanie zmieniało się na przestrzeni lat mocno i dynamicznie. Również w tej dziedzinie mieliśmy do czynienia z bardzo wieloma rewolucjami w ostatnich latach. Od czasów Gutenberga zmieniło się praktycznie wszystko. Dziś chociażby drukowanie w formie 3d zyskało na znaczeniu. Nie ma ono wiele wspólnego z klasycznym drukowaniem, bowiem mamy tu do czynienia z wykonywaniem w zasadzie w procesie produkcyjnym pewnych elementów w formie 3d, która naprawdę powala na kolana.

Continue reading...

Tuesday, April 22 2014

Tatto art

Wiele osób poszukuje solidnego tatuażu i wykonawcy dla niego. Wbrew pozorom nie jest to sprawa prosta, zwłaszcza kiedy poszukujemy wykonania tatuażu artystycznego, który ma coś naprawdę niesamowitego nietuzinkowy sposób zaprezentować. W takiej oto sytuacji nie wystarczy nam zwyczajne studio tatuażu, a potrzebowali będziemy czegoś znaczne solidniejszego jak na przykład tattoo art. To miejsce, w którym na pewno nasz tatuaż zostanie wykonany w sposób odpowiedni dla nas i sprawimy, że będziemy czuli się znakomicie z nim. Sam tatuaż artystyczny wykonany przez artystów na pewno będzie na znakomitym poziomie artystycznym, a dodatkowo również w kwestii technicznej nie będzie na pewno się czego przyczepić.

Continue reading...