Pomoce w biznesie

Entries feed - Comments feed

Friday, May 27 2016

Zakładanie spółek z.o.o od podstaw

obrot-akcjami-spolek.jpg Założenie spółki ZOO samo w sobie nie jest zadaniem trudnym. Posiadanie kapitału zakładowego nie stanowi problemu, bowiem kwoty, które dziś potrzebne są do rozpoczęcia takiej działalności to jedynie kilka tysięcy złotych. Tym sposobem będziemy mogli uzyskać naszą spółkę. Wbrew nazwie możemy również prowadzić ją samodzielne. To co przede wszystkim odróżnia spółkę od firmy tradycyjnej to fakt, że za ewentualne błędy nie płacimy z własnej kieszeni, a konta firmowego.

Continue reading...

Wednesday, April 13 2016

Biura rachunkowe

Każda osoba przedsiębiorcza zakładająca właśnie swoją firmę doskonale wie jak istotne jest prowadzenie księgowości w odpowiedni sposób. Na pewno warto zastanowić się nad tym w jaki sposób rozliczać się z urzędami i jakie formy opodatkowania wybrać. Odpowiednie biuro rachunkowe to więc niesamowicie ważna sprawa.

Continue reading...

Monday, February 29 2016

Wirtualne biura

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami. Już przy rejestracji musimy podać oczywiście odpowiedni dla nas adres. W wielu wypadkach nie chcemy lub nie możemy podawać adresu domowego. Czasami po prostu czujemy, że nie będzie to dobrze działało na nasz wizerunek. W takim przypadku biuro wirtualne wydaje się być rozwiązaniem korzystnym i dobrze pomyślanym. Warto zastanowić się nad wyborem takiego właśnie biura przede wszystkim z przyczyn wizerunkowych.

Continue reading...

Monday, February 22 2016

Kwestie PR

Odpowiedni wizerunek jest jedną z ważniejszych kwestii, które zajmują wiele osób, które zarządzają biznesem. W przypadku kampanii PR trzeba być szczególnie uważanym i nie popełniać żadnych większych błędów, bowiem można za nie słono zapłacić w wielu wypadkach. Sporo osób stawia na kampanie tworzone przez profesjonalne agencje marketingowe, które posiadają gigantyczne doświadczenie w tej kwestii i są w stanie zorganizować nawet bardzo duże kampanie, które będą działały na terenie całego kraju.

Continue reading...

Wednesday, June 25 2008

Wirtualne biuro

Warto zastanowić się nad rozwiązaniami takimi jak wirtualne biura w przypadku, gdy poszukujemy unikatowego i ciekawego adresu pod prowadzenie naszej firmy. Takie właśnie biura mają w swojej ofercie przede wszystkim udostępnienie nam niezwykle atrakcyjnych lokalizacji wirtualnych. Dzięki temu w oczach naszych kontrahentów i klientów wypadamy niesamowicie korzystnie, a także nie musimy ujawniać naszego prywatnego adresu, co dla wielu osób również jest ważne.

Continue reading...